Bitcoin ile Bet

Bitcoin ile Ödeme Ne Kadar Güvenlidir?

Bitcoin hiçbir kurum ya da kuruluş tarafından takip edilmesi mümkün olmayan bir para birimidir. Bu nedenle Bitcoin ile ödeme oldukça güvenlidir. Güvenliğe fazlasıyla önem veren Rotabet, bitcoin ile bahis dönemini başlatmıştır. Bitcoin ile yatırım işlemlerinizin yanı sıra bicoin ile çekim işlemlerinizi de Rotabet farkı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcoin Almak İçin Ne Yapılmalıdır?

Bitcoin sahibi olmak istiyorsanız, Türkiye’de bulunan birçok borsa sayesinde bu işlemi yapmanız mümkündür. Başta BTC Türk, Paribu, Koinim ve Koineks olmak üzere Bitcoin için oluşturulmuş birçok borsa bulunmaktadır. Bu borsalara güvenli şekilde yatırım yapılabilir ve Bitcoin alabilirsiniz. Seçtiğiniz borsanın banka bilgileriyle ya da papara ile borsanıza para yatırabilir, ardından “Kolay Alış-Satış İşlemleri” kısmından Bitcoin satın alabilirsiniz.

Rotabet Bitcoin Bet

Hızlı ve güvenilir işlem olanağı sağlayan Rotabet’e Bitcoin ile yatırım yapmanız mümkün. Bitcoin ile Rotabet’e yatırım makalemizi inceleyebilirsiniz: /bitcoin-ile-rotabete-yatirim/

Rotabet BTC Para Çekme

Rotabet, Bitcoin ile yatırım işlemlerinizi ortalama 5 dakikada hesabınıza tanımlarken para çekim taleplerinizi ise ortalama 30 dakikada sonuçlandırmaktadır. Bitcoin ile çekilecek olan tutar, Bitcoin miktarı şeklinde kullanıcıların borsalarına yansımaktadır.

Rotabet hesabınızdan bitcoin ile para çekmek için öncelikle kullanmış olduğunuz borsada yer alan BTC cüzdan adresinizi kopyalamanız gerekmektedir. Rotabet hesabınızda para çekme bölümüne geldikten sonra BITCOIN seçeneğini seçin ve BITCOIN ADRESS bölümüne borsanızdan kopyalamış olduğunuz adresi yapıştırın. Hemen altta yer alan miktar kısmına ise çekmek istediğiniz miktarı TL olarak yazınız.

Gerekli kontrollerin ardından çekim talebiniz ortalama 30 dakika içerisinde sonuçlandıracak ve gerekli onayların ardından borsanıza miktar btc olarak yansıyacaktır.